НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні на базі Північного об’єднання НГУ відбулися збори з командирами батальйонів. Основною метою було перевірити та підвищити рівень методичної майстерності командного складу батальйонної ланки.

З учасниками зборів провели лекційні та практичні заняття з тактичної, військово-медичної, вогневої, методичної та спеціальної підготовки, а також довели зміни до нормативних документів.

На практичних заняттях офіцери мали можливість вдосконалити алгоритм дій підпорядкованих підрозділів, відпрацювавши сценарій захисту державного кордону від незаконного перетину правопорушниками.

«На гвардійців Північного об’єднання покладений широкий спектр завдань: військовослужбовці забезпечують громадський порядок у містах, виконують службово-бойові завдання на сході держави, надають допомогу Державній прикордонній службі на кордоні з Білоруссю. Враховуючи це, ви, як командири батальйонів, маєте усвідомлювати усю важливість покладених на вас обов’язків», – звертаючись до присутніх зазначив начальник Північного Київського територіального управління генерал-майор Олег Гарчу.

Велику увагу було приділено питанню дотримання військової дисципліни у підрозділах. Для цього за рішенням начальника управління на збори з командирами батальйонів були запрошені командири військових частин об’єднання.

«Ви маєте піклуватися про підлеглий особовий склад, бути не тільки проінформованими щодо їхніх проблем, але й допомагати у їх вирішенні. Також хочу наголосити, що ви повинні бути прикладом для свого особового складу, завдяки чому службово-бойові завдання будуть і надалі виконуватися на високому рівні», – наголосив заступник начальника територіального управління з персоналу полковник Руслан Козенков.

У підсумку, після здачі заліків, кожен офіцер отримав оцінку професійної підготовки, виконавши контрольні завдання щодо навчання і виховання підлеглих.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ