НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка під керівництвом начальника Північного Київського територіального управління генерал-майора Олега Гарчу відбулось підведення підсумків службово-бойової діяльності за поточний рік, обговорення проблемних питань та визначення пріоритетних напрямків на 2022 рік відповідно до рішення Військової Ради.

Захід розпочався із заслуховування командирів частин, які прозвітували начальнику управління та його заступникам про досягнення та здобутки підпорядкованих підрозділів.

Офіцери розглянули важливі питання щодо розвитку сержантського корпусу НГУ за стандартами НАТО, подальшого навчання особового складу у вищих навчальних закладах та у навчальних центрах Нацгвардії, стану матеріально-технічного забезпечення, організації охорони громадського порядку й служби підрозділів за призначенням.

Звертаючись до присутніх, начальник управління генерал-майор Олег Гарчу зазначив:

«На сьогодні військові частини повністю готові до виконання завдань за призначенням. Завдяки нашим спільним зусиллям вдалося досягти успіхів у службово-бойовій діяльності, максимально вдосконалити матеріально-технічну базу у підрозділах та покращити побутові умови для військовослужбовців. Вдячний кожному військовослужбовцю за відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та вагомий внесок у розвиток Північного об’єднання».

Особливо увагу офіцерів акцентували на питаннях щодо дотримання належного стану військової дисципліни у підрозділах. Так, заступник начальника управління (з персоналу) полковник Руслан Козенков наголосив: «Задля підвищення іміджу Національної гвардії та Північного об’єднання необхідно проводити ретельне вивчення особового складу як строковиків, так і військовослужбовців за контрактом. Ви повинні піклуватися про підлеглих, бути не тільки проінформованими щодо їхніх проблем, але й допомагати у їх вирішенні, завдяки чому службово-бойові завдання будуть виконуватися на високому рівні».

 

По завершенню заходів генерал-майор Олег Гарчу, за підсумками спартакіади з військово-прикладних видів спорту за 2021 рік на першість Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ, нагородив командирів військових частин дипломами та кубками. Місця розподілили наступним чином:

У першій групі:

І місце здобув особовий склад військової частини 3027;

ІІ місце – особовий склад військової частини 3018;

ІІІ місце – особовий склад військової частини 3066;

У другій групі:

І місце виборов особовий склад військової частини 3082;

ІІ місце – особовий склад військової частини 3047;

ІІІ місце – особовий склад військової частини 3061;

У третій групі:

І місце посів особовий склад військової частини 3070;

ІІ місце – особовий склад військової частини 3077;

ІІІ місце – особовий склад військової частини 3041.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ