НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі медичного пункту військової частини 3066 Північного ОТО розпочав роботу стоматологічний кабінет. Приміщення стоматології складається з чотирьох функціональних кабінетів: ординаторської, стерилізаційної, рентген та стоматологічного кабінетів.

«Відтепер, завдяки новітньому обладнанню, штатний лікар-стоматолог медичного пункту військової частини 3066 Північного ОТО зможе проводити прийом, обстеження та лікування: військовослужбовців строкової служби, військової служби за контрактом та членів родин гвардійців підпорядкованих військових частин» – розповів начальник військово-медичного управління Департаменту персоналу ГУ НГУ полковник медичної служби Денис Трегуб.

За його словами в кабінеті встановили рентген закордонного виробництва та візіограф, що нададуть змогу швидко діагностувати стоматологічне захворювання. Також у розпорядженні медиків буде потужний автоклав, задача якого полягає у стерилізації медичних інструментів та різноманітне стоматологічне устаткування.

«Я висловлюю слова вдячності усім тим, хто доклав зусилля до початку роботи стоматологічного кабінету. Завдяки раціональному плануванню функціональних приміщень та сучасному медичному обладнанню гвардійці територіального об’єднання матимуть можливість зручно, швидко та головне безкоштовно отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу», – зазначив начальник Північного Київського територіального управління НГУ генерал-майор Олег Гарчу.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ