НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 22 по 26 листопада 2021 року в Північному Київському територіальному управлінні відбулась підсумкова перевірка, метою якої було оцінити рівень індивідуальної підготовки кожного офіцера та військовослужбовця за контрактом,  а також визначити ступінь  їх готовності до виконання службово-бойових завдань за призначенням.

«Був перевірений рівень знань особового складу управління з основних предметів навчання, а саме: вогневої, тактичної, військово-медичної, спеціальної та гуманітарної підготовки», – зазначив старший офіцер секції підготовки Північного Київського територіального управління майор Андрій Григорук.

На військовому полігоні гвардійці демонстрували свої знання з виконання стрілецьких вправ з вогневої підготовки, навички з накладання джгутів-турнікетів під час кровотечі у поранених та рівень фізичної підготовки шляхом виконання відповідних нормативів.

За результатами перевірки командуванням Північного Київського територіального управління буде проведено аналіз виявлених недоліків у підготовці особового складу та надано рекомендації кожному військовому щодо удосконалення свого кваліфікаційного рівня.

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ НГУ