НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі навчального полігону військової частини 17 найсильніших гвардійців Південного ОТО пройшли найвиснажливіші кваліфікаційні іспити за право носити берет з відзнакою.

«Берет з відзнакою – це на все життя. Ви виявили бажання, аби кинути цей справжній виклик самому собі. Тому нехай сили будуть з вами на кожному етапі та кожен з вас зміг досягнути головної мети – отримати право носити берет з відзнакою», сказав заступник начальника Південного Одеського територіального управління полковник Валерій Смолов.

З самого ранку розпочалась запекла боротьба із подолання загальновійськової смуги перешкод, марш-кидка на чотири кілометри в повній екіпіровці, після чого бійців чекали питання на рівень кмітливості, здача нормативів №7, 8 (неповне розбирання та збирання автомату Калашникова), кидання гранати, переповзання з ящиком, надання першої домедичної допомоги ймовірному постраждалому, подолання водних перешкод та друге коло кросу на 4 км.

Далі гвардійці виконували силову вправу: присідання з 30-кг мішком на плечах, підіймання ніг в положенні «лежачи», віджимання від землі – кожну вправу по тридцять повторень. Крім того, військовослужбовці виконували практичні вправи стрільб.

«Всі кандидати викладалися на повну. Дивлячись на попередні роки, рівень фізичної підготовки значно покращився і вже не два, а цілих сімнадцять охочих. Попереду кандидатів чекають виснажливі тренування, адже незабаром буде здача кваліфікаційних іспитів усієї Національної гвардії України», зазначив один із суддів, який, до речі, є володарем берету з відзнакою.

Діана Крайнова