НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У медичному центрі «Нові Санжари» відбулись збори психологів Національної гвардії України за напрямком психопрофілактичної роботи та психологічної реабілітації. Метою зборів був обмін досвідом та навчання психологів новим методам роботи з військовослужбовцями. Протягом трьох днів понад 30 представників психологічної служби НГУ опановували нові навички надання психологічної допомоги військовослужбовцям та проведення психологічної реабілітації.

Психологічна допомога та реабілітація є одним із пріоритетних напрямів роботи психологів Національної гвардії України. Відновлення психічних станів до певної норми має складні механізми та високу відповідальність, потребує вузької направленості. Тому психологи за цим напрямом постійно навчаються та вдосконалюють свої навички.

Психологічна служба Національної гвардії України однією з перших в Україні почала впроваджувати програму «Декомпресія» для військовослужбовців, які повертаються з ротацій у операції Об’єднаних сил. Триденні комплексні програми з залученням лікарів, фізіологів та психологів дозволяють уникнути можливих психічних травм, конфліктів у родинах та інших проявів довготривалого перебування в зоні бойових дій.

Надалі психологи використовуватимуть отриманні знання на благо психічного здоров’я військовослужбовців та членів їх сімей, що безумовно підвищить боєздатність гвардійців як окремо, так і в колективах.

Начальник медичного центру підполковник Валерій Губа презентував учасникам зборів основні напрями роботи та можливості центру. Представники медичного центру провели для психологів численні екскурсії по території та відділеннях.

Медичний центр  НГУ «Нові Санжари» відомий не тільки в Україні, а й за її межами. Завдяки реабілітаційним та лікувальним програмам сюди приїздять поліпшити здоров’я військовослужбовці Національної гвардії України, їх сім’ї та пенсіонери органів внутрішніх справ. З початком бойових дій на сході України у 2014 році реабілітація гвардійців стала дуже актуальною не тільки в сенсі поліпшення здоров’я, а й відновлення психічних та психофізіологічних функцій порушення яких спричинені в тому числі й бойовими факторами.

Артем Бархан