НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час новорічних свят гвардійські патрулі з охорони громадського порядку продовжують виявляти наркотичні засоби на Дніпропетровщині.

Увечері 2 січня 2022 року військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку ім. генерал-майора Олександра Радієвського, патрулюючи місто Новомосковськ,  затримали двох громадян за підозрою у скоєнні правопорушення у сфері обігу наркотичних речовин. У першому випадку в ході проведення поверхневого огляду у чоловіка було виявлено два сліп-пакети з кристалічною речовиною жовтого та рожевого кольорів, а також згорток з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін, загальною вагою 5 грамів.

У другому випадку о 20:20 гвардійці зупинили громадянина, у якого під час поверхневого огляду було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на канабіс, загальною вагою 5 грамів.

В обох випадках на місце було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції для подальшого встановлення причин та обставин скоєння злочину передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ