НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці, що навчаються за програмою підготовки «Кінолог», вдосконалюють свою професійну майстерність та взаємодію із своїми чотирилапими напарниками у польових умовах. Майбутні кінологи уже набули первинні теоретичні знання щодо роду своєї діяльності, тепер перед ними стоїть завдання закріпити вивчене на практиці, в цьому їм допомагають досвідчені інструктори Навчального центру НГУ.

 

 

Під час комплексно – польового виходу, який тривав два тижні, відпрацьовувалися такі навики: пошук людини по її запаховому сліду з використанням різних подразників та в різний час доби; вибирання (диференціювання) запахових предметів людини, що сприяє ефективному виявленню правопорушника за річчю, яка йому належить; а також відпрацювання елементів затримання та конвоювання правопорушника, який вдається до втечі або здійснюють напад на кінолога. Навики, що були отриманні під час польових навчань, військовослужбовці зможуть застосовувати під час виконання завдань за призначенням, які покладені на Національну гвардію України. Варто відзначити, що чотирилапі вихованці за час польового виходу, окрім спеціальних навиків, значно покращили елементи загального курсу.

 

 

 

 

«Ми вже встигли побачити результати нашої праці, кожного дня дивлячись на зведення із зони ООС, я бачу як кінологи успішно виконують свої завдання за призначенням. І я гордий тим, що ті знання, які вони отримали тут у Навчальному центрі дають свої результати», – поділився інструктор модуля (циклу) спеціальної підготовки старший сержант Олег Шок.

 

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ