НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках міжвідомчої співпраці з 6 липня на базі Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ (місто Золочів, Львівської області) завершилися тактико-спеціальні заняття водіїв (механіків – водіїв БТР, БРДМ), участь в яких беруть бійці підрозділів поліції особливого призначення з усіх областей України та військовослужбовців НГУ.

Основна мета таких навчань є вдосконалення теоретичних та практичних знань і навичок поліцейських у водінні, обслуговуванні та використанні бойових машин типу БТР та БРДМ, а також налагодження взаємодії між екіпажами та підрозділами під час виконання завдань. Механіки – водії відпрацьовують роботу навідників кулеметів БТР, тобто вміння вести влучний вогонь по противнику. Також невід’ємним елементом занять є користування засобами зв’язку, прийняття рішень на вибір позиції БТР, маршруту та швидкості руху, порядку використання обладнання БТР тощо.

На військовому стрільбищі Навчального центру НГУ колеги із поліції практично відпрацьовували стрільбу з озброєння БТР. Розбирання, збирання, вивірка, приведення до нормального бою, порядок заряджання і розряджання кулеметів, стрільба з місця – основні питання, які були відпрацьовані під час практичного заняття.

Також відпрацювали водіння бронемашини в колоні – марш в складі підрозділу. Кожен військовослужбовець мав змогу відпрацювати навички водіння у населеному пункті та за його межами. Маршрут колони був спланований на місцевості різного рельєфу: не лише автомобільними дорогами, а й ґрунтовими шляхами та по бездоріжжю. Учасники занять показали високий професіоналізм та вправне володіння довіреною технікою, адже навіть у складних дорожніх умовах бойова техніка вправно долала всі перешкоди.

«Ці навчання дозволять не лише підвищити рівень своєї майстерності, а також передавати це ремесло у своїх підрозділах. Практичне відпрацювання – це чудова можливість для кожного закріпити свої теоретичні знання, а також вдосконалити практичні навички», – поділився заступник начальника ГУ Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ