НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Навчальному центрі Національної гвардії України закінчили навчання військовослужбовці, які навчалися за програмами підготовки: базова підготовки рядового складу (ПР-1), базовий курсу лідерства (ПР-2), фахівців радіозв’язку, водіїв категорії С та фахівців служби безпеки дорожнього руху.

 

Навчання було тривалим і завершилось комплексно-польовим виходом, що призначений для відпрацювання підрозділом дій, наближених до бойових умов.

«Такий вид занять дозволяє закріпити теоретичні знання, а також практично відпрацювати набуті навички. Кожен із курсантів може перевірити себе, свою витривалість та підготовленість», – зауважив командир 4 навчального батальйону підполковник Тарас Гнип.

 

Варто відзначити, що програма базової підготовки рядового складу та програма підготовки базового курсу лідерства розроблена викладачами Навчального центру спільно із представниками операції UNIFIER за стандартами НАТО.

 

 «У Навчальному центрі я отримала багато знань та емоцій, які точно надовго запам’ятаю. Адже тут я вперше тримала зброю в руках, отримала знання щодо надання першої домедичної допомоги на полі бою, відпрацювала основні елементи тактичної підготовки та вивчила ази самооборони. Тут було ще багато того, що я робила вперше… Дякую вам за це», –  розповіла солдат Анастасія Бакурова.

 

Випускники уже невдовзі повернуться до своїх частин кваліфікованими спеціалістами та зможуть обіймати посади за фахом.

 

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із завершенням навчання та побажав не зупинятися на досягнутому і працювати над собою. 

 

Навчальний центр – це платформа для підготовки кваліфікованих спеціалістів та впровадження нових реформ  для розвитку сержантського корпусу у гвардії.

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ