НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Робота кінолога та його чотирилапого помічника набуває все більшої необхідності. Кожного дня кінологи та їх напарники беруть участь у розшукових групах для пошуку безвісти зниклих людей, здійснюють перевірку транспортних засобів на предмет перевезення контрабанди, вогнепальної зброї та незаконних речовин, а також демонструють свою ефективність під час виявлення схронів зброї бойовиків незаконних збройних формувань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Всі ці показники є результатом якісної підготовки військовослужбовців у Навчальному центрі імені Василя Вишиваного Національної гвардії України. За 18 тижнів навчання військовослужбовці різних частин Національної гвардії України відточили свою майстерність, отримали нові знання та закріпили раніше набуті навички.

«Сьогодні ліцензійна група кінологів та група перепідготовки перетнули фінішну пряму. І уже невдовзі ми матимемо змогу побачити результат кожного військовослужбовця, під час виконання ним завдань як у районі проведення ООС, так і в пунктах постійної дислокації. Впевнений, що набуті тут знання стануть у нагоді», – зазначив начальник кінологічної служби Північного Київського територіального управління НГУ підполковник Ярослав Марченко.

Під час здачі іспитів майбутні випускники – кінологи продемонстрували високу майстерність, а також відмінну командну взаємодію зі своїми чотирилапими друзями. Службові собаки вміло відпрацювали елементи загального та спеціального курсу дресирування. А також показали відмінні навички у пошуку та виявлення зброї, набоїв та вибухових речовин, у багажі, транспортних засобах та приміщеннях. Випускники, які успішно склали іспити отримали свідоцтва державного зразку з підготовки кінологів.

Разом до перемоги!

Група інформації та комунікації НЦ НГУ