НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні перетнули фінішну пряму і уже невдовзі відправляться по своїх частинах військовослужбовців строкової служби, які обрали шлях кінолога  та водія.

За цей час гвардійці отримали великий багаж теоретичних знань та практичних навичок, які обов’язково стануть їм в нагоді. Під час здачі іспитів майбутні випускники продемонстрували високу майстерність, а також відмінну командну взаємодію кінологічної двійки.

«Я впевнений, що отриманні знання стануть мені у пригоді під час виконання завдань за призначенням. Кожного дня кінологічні двійки демонструють професіоналізм на вулицях міст України, виконуючи завдання з охорони громадського порядку, конвоювання, розшуку зниклих безвісті осіб, пошуку незаконних речовин та заборонених предметів», – розповів солдат Сергій Лащенко.

Також завершилася підготовка водіїв – механіків.

Програма навчального курсу включала керування бронетранспортерами за різних дорожніх та погодних умов, будь-яку пору доби, користування засобами зв’язку, ведення вогню з усіх видів озброєння, що встановлюється на бронемашині як вдень, так і вночі. За час навчання було здійснено декілька маршів в складі підрозділу, під час яких військовослужбовці відпрацювали навички водіння у населеному пункті та за його межами. Маршрут колони був спланований на місцевості різного рельєфу: не лише автомобільними дорогами, а й ґрунтовими шляхами та по бездоріжжю, що сприяло якісній підготовці та вдосконаленню набутих навичок.

«Щоденно екіпажі БТР захищають кордони нашої держави, виконуючи обов’язки в районі проведення ООС. Вогнева міць підрозділів залежить від якісної підготовки кожного бійця», – зазначив старший сержант Віталій Овсянніков.

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ