НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Понад  150 військовослужбовців Національної гвардії України, уже невдовзі повернуться до своїх частин з багажем знань, які вони отримали за час навчання.  Дехто з них, тільки розпочинає свою кар’єру та військовий шлях у гвардії, інші, вже більш досвідчені воїни уже готові випробувати себе у ролі молодшого командира та стати надійною опорою офіцерам у військах.

Як зауважив начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного – полковник Михайло Кулик звертаючись до майбутніх молодших командирів: -«Ви є лідери, перші помічники офіцерів, саме ви спроможні згуртувати колектив перед виконанням службово-бойових завдань…».

«Я готова до роботи з особовим складом і розумію, яка відповідальність ляже на мої плечі, це мій виклик, впевнена що з отриманими знаннями,  я готова подолати будь-які труднощі»   –  поділилася випускниця базового курсу лідерства (ПР2), яка на рівні з чоловіками пройшла всі етапи підготовки  старший солдат Олександра Хоменко

Також під час урочистих заходів омріяне «Так» почув старший сержант Богдан Хандурін, який подолав понад 1200-ті кілометрів щоб освідчитися коханій дівчині Валерії Щебетюк. Ми вітаємо молоду пару і бажаємо їм сімейного благополуччя та добробуту!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ