НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 та 13 травня на базі Навчального центру імені Василя Вишиваного відбувся навчальний збір із головними старшинами територіальних управлінь, Національної академії та військових частин Національної гвардії України.

У заході брали участь представники Головного управління та іноземних колег із Канади, Литви та США. Під час збору всі учасники мали змогу підвищити рівень теоретичної та практичної компетентності з питань організації заходів бойової підготовки, підтримання належного стану військової дисципліни та виробити єдині пріоритетні  напрямки роботи.

«Самовдосконалення є запорукою перемоги. Щоб бути професіоналом своєї справи, ми повинні підкорювати нові вершини, щоб відповідати вимогам сьогодення», – зауважив головний старшина НГУ старший прапорщик Дмитро Тимощук.

Було обговорено питання щодо ролі головних старшин у життєдіяльності підрозділу, особливості лідерства сержантів на рівні від батальйону і вище на прикладі ЗС Канади, взаємодії командира та головного сержанта підрозділів в повсякденній діяльності та при виконанні СБД у військових формуваннях країн НАТО, взаємодії офіцерського та сержантського складу у військових формуваннях країн НАТО.

Начальник служби координації підготовки у навчальних центрах департаменту професійної підготовки полковник Дмитро Гуртовий наголосив, що лише прагнення до вдосконалення та наполегливість допоможе сержантам НГУ долати нові висоти та гордо носити звання.

Під час брифінгу, який відбувся в режимі двобічної комунікації, обговорили результати та підвели підсумки навчального збору.

Головний старшина Східного ТУ НГУ старший прапорщик Максим Кісельов був нагороджений нагрудним знаком НГУ «За доблесну службу».

Група інформації і комунікації НЦ НГУ