НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Сьогодні військовослужбовці прибули на навчання за програмами базовий курс лідерства та інструктор з бойової підготовки.

Вони складали вступні іспити на визначення рівня фізичної підготовленості та рівня знань із загальновійськової підготовки, а також пройшли психологічне інтерв’ювання.

Для перевірки знань до Навчального центру НГУ прибули представники Головного управління НГУ, які мали змогу оцінити рівень підготовленості майбутніх курсантів.

Нагадаємо, уже невдовзі курсанти Навчального центру зможуть тренуватися в оновленому спортивному залі, в якому провів огляд капітального ремонту т. в. о. директора департаменту професійної підготовки полковник Костянтин Плетко.

За словами старшого офіцера відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ підполковника Віктора Голомея, розвиток сержантської вертикалі в Національній гвардії України – це основа розбудови боєздатного війська.

Молодший сержант Микола Артюшок прибув до Навчального центру, щоб стати інструктором з бойової підготовки.

«Я знаю, що на правильному шляху і це мій перший крок до своєї мети, буду і надалі працювати, щоб бути кращим у своїй справі», – розповів він.

 

А от старший солдат Вікторія Грідчина, яка прибула на навчання за програмою підготовки базовий курс лідерства впевнена, що сержант – ключова ланка між офіцерами і солдатами, який користується повагою серед своїх колег і підлеглих, яку заслуговує завдяки особистим якостям, підтримці і постійному самовдосконаленню.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ