НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

20 травня на базі Навчального центру розпочинаються навчальні заняття із інструкторами з фізичної підготовки і спорту. Так аби через три місяці отримати омріяні посвідчення, кожен із бажаючих військовослужбовців проходить відбір, складаючи іспити на визначення рівня фізичної підготовленості. 

Варто також відзначити, щоб стати інструктором, кандидат повинен мати спеціальну освіту у сфері фізичної культури та спорту або ж спортивний розряд з виду спорту, не нижче першого (перевага надається військово – прикладним видам спорту).

Для відбору кандидатів на навчання прибув начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Андрій Мелешко.

«Бути інструктором з фізичної підготовки і спорту непроста задача і велика відповідальність, адже він займається фізичним розвитком військовослужбовців Національної гвардії України, що є запорукою виконання завдання за призначенням. Адже, першочергово, є захисниками своєї Батьківщини та вправними вояками. Сьогодні кандидати продемонстрували гарну фізичну підготовленість та вмотивованість на навчання»,   – зауважив полковник Андрій Мелешко.

Солдат Маріанна Аристова, яка є військовослужбовцем військової частини 3039 м. Миколаїв та майстром спорту із боротьби самбо, розповіла: «Я з 5 років займаюся боротьбою. Хочу зміцнювати та розвивати фізичні якості військовослужбовців Національної гвардії України, завдяки моєму досвіду та знанням, які я отримаю під час навчання».

Нехай щастить!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ