НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Навчальний центр – це платформа для підготовки кваліфікованих спеціалістів та впровадження нових реформ у розвитку сержантського корпусу в Нацгвардії. До Навчального центру прибули військовослужбовці на навчання і вони  уже склали вступні випробування на визначення рівня фізичної підготовленості та  рівня знань із загальновійськової підготовки, а також пройшли психологічне інтерв’ювання.

На навчання прибули досвідчені сержанти, які здобуватимуть знання за програмою підготовки головних сержантів взводів.

«Я радий, що в рядах кращих, пройшовши відбір, показав фізичну підготовленість та багаж знань. Я зробив крок на зустріч своєї мрії, готовий і надалі працювати, щоб бути кращим у своїй справі», – розповів сержант Юрій Остапенко.

Солдат Андрій Ковальчук , який прибув на навчання за програмою підготовки молодших командирів розповів: «сержант – ключова ланка між офіцерами і солдатами, який  завдяки особистим якостям, підтримці і постійному самовдосконаленню заслуговує повагу і довіру офіцерів, своїх колег і підлеглих. Я приїхав навчатися, щоб отримати нові знання та стати справжнім командиром».

«Під час здачі вступних іспитів ми оцінили фізичну підготовленість кожного гвардійця, який приїхав навчатися. Хочу відзначити, що всі військовослужбовці показали високі результати. Бажаю вам не втрачати наснаги до нових звершень, працювати над собою і ставити нові сміливі цілі», – зауважив начальник служби організації спортивної роботи відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Сергій Забродський.

Нехай їм щастить!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ