НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Ці заняття призначені для відпрацювання підрозділом дій, які наближені до реальних бойових умов. Вони тривають 26 годин та сприяють закріпленню на практиці набутих навичок та знань.

Виявлення вибухових пристроїв, проходження зони рхб зараження, відпрацювання дій під час потрапляння в засідку – основні виклики та завдання, які стояли перед бійцями. Для закріплення навичок в обороні та утриманні рубежів, під час відбиття нападу противника військовослужбовці облаштували вогневі позиції відділень.

«Наша мета підготувати бійця, який готовий буде виконувати завдання за призначенням не зважаючи на зовнішні фактори та психологічний тиск. В подальшому це допоможе воїнам швидко адаптуватися до зовнішніх чинників»,- зауважив старший лейтенант Михайло Семчишин.

Варто відзначити, що програма Базової підготовки рядового складу розроблена викладачами Навчального центру спільно із представниками оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади (операції «UNIFIER») за стандартами НАТО. Програма зосереджена на розвитку потенційних можливостей кожного військовослужбовця, що обрав контрактну службу в лавах Національної гвардії України.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ