НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

10 ротація операції UNIFIER у Навчальному центрі Нацгвардії завершилася і свою роботу розпочинає 11 ротація.

 

До Навчального центру НГУ із метою обговорення результатів роботи та спільних здобутків 10 ротації прибули представники групи медичної підготовки операції UNIFIER, які продовжать роботу у заданому векторі. Під час зустрічі наші колеги ознайомились зі структурою, основними завданнями Національної гвардії України та Навчального центру.

 

«Результат нашої співпраці із групою медичної підготовки операції UNIFIER – це якісна підготовка кваліфікованих спеціалістів, які зможуть виконувати завдання у мирний час і зберегти життя собі та своїм побратимам на полі бою. Дякуємо нашим канадським колегам за підтримку та внесок, який ви робите у наш розвиток», – зауважив т.в.о. начальника Навчального центру НГУ полковник Владислав Павіцький.

 

 

«Ми бачимо результат плідної праці наших колег із 10 ротації. Впевнений, що ми, представники 11 ротації операції UNIFIER, зробимо все можливе, щоб цей курс був більш досконалим. Не сумніваюся, що програма підготовки «Бойовий медик взводу» допоможе зберегти не одне життя на передовій», – поділився командир групи медичної підготовки 11 ротації операції UNIFIER майор Мартін Барет.

 

 

На знак плідної співпраці представники операції UNIFIER та командування Навчального центру обмінялися сувенірами. Триває обговорення щодо подальшої співпраці та обміну досвідом між представниками операції UNIFIER та Навчальним центром. 

 

Сильні разом!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ