НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Навчальний центр імені Василя Вишиваного Національної гвардії України постійно розвивається та модернізується. На сьогоднішній день це новітня платформа для підготовки сержантського корпусу, інструкторів та спеціалістів, у цьому нам постійно допомагають військові із Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні.

Сьогодні до Навчального центру НГУ із метою обговорення результатів роботи та спільних здобутків 11 ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні прибули їх наступники, які продовжать роботу по заданим векторам у складі 12 ротації.

Начальник Навчального центру НГУ – полковник Михайло Кулик подякував друзям із 11 ротації операції UNIFIER за суттєвий вклад у підготовку інструкторів, сержантів та спеціалістів для Національної гвардії України, надання постійної всебічної допомоги та привітав представників наступної ротації із початком плідної співпраці на Золочівщині.

Крім того, Навчальному центру НГУ від операції UNIFIER передано новітнє медичне майно на суму понад 2 мільйони гривень.

Отримана навчально-матеріальна база, суттєво покращить підготовку на курсах бойових медиків, колективної підготовки та допомоги пораненим у бойових умовах. Особливістю цього медичного майна є те, що це манекени, муляжі різноманітних поранень, носилки та інші матеріали, які зроблять підготовку більш реалістичною, а заняття наближені до бойових умов.

Завершальним етапом зустрічей став обмін символічними подарунками, які нагадуватимуть про співпрацю та міцні дружні й професійні стосунки між Навчальним центром НГУ та Об’єднано оперативно-тактичною групою Збройних сил Канади в Україні.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ