НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До фінішної прямої підходить навчання фахівців інформаційно – телекомунікаційних систем, які уже невдовзі відправляться у свої частини, щоб працювати за напрямком.

За час перебування у Навчальному центрі військовослужбовці опанували основи побудови та використання інформаційно – телекомунікаційних мереж, технології для передачі інформації, призначення, будову польових телекомунікаційних комплектів, а також обмін документальної інформації з використанням систем передачі інформації НГУ.
 
«Сьогодні без зв’язку не можна уявити функціонування нашого світу, а в військах тим більше. Якісний зв’язок, безпечна передача інформації, уже вагомий крок до перемоги під час ведення бойових дій»,- поділилася головний сержант Світлана Гладнєва

 
Також до фінішної прямої підходить підготовка машиністів земелерийно-фрезерної самохідної машини 

 
Особлива увага була націлена на відточення навичок курсантів у копанні траншей та котлованів, що є доволі актуально сьогодні у районі проведення ООС. Слід зауважити, що з набутими знаннями тепер кожен із випускників може самостійно здійснювати ремонт, технічне обслуговування фортифікаційного обладнання.

 
Ми вітаємо військовослужбовців із завершенням навчання, дякуємо їм за це бажання підкорювати нові стихії та висоти!
 
Група інформації і комунікації НЦ НГУ