НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Фінішну пряму перетнули військовослужбовці, які навчалися за напрямком підготовки «Сапер. Рівень 1» та «Машиніст електростанції пересувної».

 

За цей час майбутні сапери отримали базові знання та практичні навички із  таких дисциплін як: вибухова справа, засоби розвідки та розмінування, організація розмінування місцевості та вибухонебезпечні предмети. Варто відзначити, що програма розроблена спільною робочою групою за участі колег із операції UNIFIER та фахівців – інженерів Національної гвардії України. Попри складні погодні умови, курсанти успішно відпрацювали програму навчання за напрямки діяльності.

«На навчанні я отримав великий багаж знань та практичних навичок, який буду використовувати у своїй подальшій службовій діяльності. Дякую командуванню та інструкторсько-викладацькому складу за терпимість та отриманий досвід», – поділився солдат Денис Власович.

 

Випускники уже невдовзі повернуться до своїх частин кваліфікованими спеціалістами та зможуть обіймати посади за фахом.

 

«Хочу відзначити, що всі військовослужбовці показали високі результати та виучку. Бажаю вам не втрачати наснаги до нових звершень, працювати над собою і ставити нові сміливі цілі», – зауважив старший офіцер інженерної служби відділу оперативного забезпечення департаменту ГУ НГУ підполковник Олег Якимович, який під час випускних іспитів оцінив засвоєння матеріалу курсантами.

 

Начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із завершенням навчання та побажав не зупинятися на досягнутому і працювати над собою.

 

Нехай щастить!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ