НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З метою профілактики COVID-19 розпочато вакцинацію військовослужбовців на базі КНП Золочівської ЦРА вакциною Oxford Astra Zeneca CoviShield. Досягнуто домовленостей щодо вакцинації військовослужбовців Навчального центру за сприяння Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

 

«Вакцинація – це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19. Вакцина готує ваш організм до боротьби з вірусом. Це спонукає імунну систему розпізнавати інфекцію і виробляти антитіла до боротьби з нею. Згодом формується імунітет до цієї хвороби. Щеплення зупинить поширення коронавірусу та створить колективний імунітет», – зауважила майор медичної служби Надія Борейко.

 

 

Варто зауважити, що перед ін’єкцією, кожен військовий надає письмову згоду,  розповідає про стан свого здоров’я, а також ознайомлюється з інформацією про препарат для вакцинування. Після цього проходить огляд у лікаря на відсутність гострих захворювань, підвищеної температури тіла та алергічних реакцій до компонентів вакцини. І по завершенню огляду медична сестра вводить вакцину в дельтоподібний м’яз плеча. Пів години після процедури медики спостерігають за людиною.

 

«Вважаю вакцинацію дієвим способом боротьби з цією хворобою. В нашій сім’ї чітко слідкуємо за календарем щеплень», – стверджує майор Ігор Шандиба.

 

 

Лікарі наголошують на тому, що якщо ви вже перехворіли на коронавірусну хворобу, то це не означає, що вона не зможе повторитися. Після трьох – шести місяців можливе повторне зараження. Тож вакцинація збільшить шанси не захворіти.  

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ