НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу військової частини 3027 Національної гвардії України, що на Київщині, відбулося урочисте закриття Чемпіонату НГУ з боротьби самбо та нагородження переможців.

Під час нагородження переможців командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан відзначив високий рівень організації змагань, хорошу підготовку борців та подякував суддям за справедливе судівство.

«Кожного року нам вдається проводити ці змагання на високому рівні, і незалежно від отриманих балів та місць, кожен з учасників чемпіонату здобуває для себе чимало практичного досвіду, підвищує рівень своєї майстерності, обізнаності, адже тут борються кращі з кращих», – сказав він.

Загалом цьогоріч у Чемпіонаті НГУ з боротьби самбо взяли участь 112 військовослужбовців Національної гвардії України.

«У напруженій боротьбі ми побачили не лише особисті якості кожного з вас, але й незламний дух братерства, єдності гвардійської родини. Від імені командування, особового складу Національної гвардії України та себе особисто вітаю усіх присутніх учасників, а також переможців чемпіонату», – підкреслив командувач НГУ.

За підсумками змагань перше місце серед команд оперативно-територіальних об’єднань посіла команда Центрального ОТО, друге – Південного ОТО і третє – Північного ОТО НГУ. Серед військових частин прямого підпорядкування Головному управлінню НГУ перше місце здобула команда військової частини 3018, друге – військової частини 3024 і третє – військової частини 3021.

На урочистих заходах також були присутні президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач та Перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж.

В номінації за кращий кидок у чемпіонаті НГУ з боротьби самбо нагороджується:
Філоненко Юрій (військова частина 3018)

В номенації за волю до перемоги у чемпіонаті НГУ з боротьби самбо нагороджується:
Карєв Кирило (військова частина 3042)

В номенації за кращу техніку у чемпіонаті НГУ з боротьби самбо нагороджується:
Бережний Дмитро (Північне ОТО)

Переможців у кожній ваговій категорії було нагороджено грамотами та медалями.

Варто зазначити, що військовослужбовці Нацгвардії, які мають високій рівень спортивної майстерності постійно беруть участь у міжнародних змаганнях, на яких завойовано понад 700 медалей різного ґатунку, з яких лише у 2020 році понад 150. Усього з 2014 року в змаганнях до всеукраїнського рівня гвардійцями завойовано біля 3000 спортивних медалей різного гатунку.

Пресслужба НГУ