НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сім років вони йшли до цієї перемоги і лише кілька кроків завжди не вистачало до омріяного кубку. Команда Центрального оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України нарешті виборола першість у своїй групі на змаганнях з військово-спортивного багатоборства (семиборства).

Команда 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука (Гостомель) вже втретє стає переможцем у групі з частин прямого підпорядкування. Свій кубок переможця у Нетішин повезла і команда військової частини 3043, вони стали першими серед команд у групі серед військових частин по охороні важливих державних об’єктів.

Змагання відбувались протягом 4-х днів на Львівщині. Тут нацгвардійці стріляли, долали смугу перешкод, бігли на дистанції 100 та 3000 метрів, метали гранату, підтягувались та змагались у плаванні.

«Нам сприяла не тільки прекрасна погода, яка дала змогу спортсменам змагатись у комфортних, нежарких умовах, – говорить начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Андрій Мелешко, – нас дуже підтримала і Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Усі спортсмени гідно показали себе і боротьба була дійсно запеклою. 3 секунди у забігу на дистанції 3000 метрів не вистачило команді Південного ОТО аби саме вони стали переможцями у своїй групі».

Стрілець-навідник батальйону оперативного призначення (військова частина 3011) солдат Денис Нечипоренко (Центральне ОТО) ділиться враженнями від перших своїх військових змагань такого рівня. Хлопець контракт підписав не так давно, але відчув гвардійську командну злагодженість одразу.

«Враження від змагань – найкращі, – Денис Нечипоренко. – Що конкуренція. що командна атмосфера, постійна підтримка – це завжди надихає на те, щоб показати свій максимальний результат і не підвести команду. Особисто я найгірше виступив у метанні гранати, але в команді був колега, який гранату кинув на 79 метрів. Найкраще мені долати смугу перешкод. Це хороша дистанція і постійна зміна навантаження».

Тішитись кубками переможці будуть лише рік. Вже наступного року їм доведеться передати їх черговим переможцям, або ж ще раз здобути перемогу та доказати, що вони ще найсильніші.