НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

29 квітня у Вишгороді пройшов чемпіонат Північного Київського територіального управління НГ України з комплексу «Murph». У Національній гвардії України такі змагання пройшли вперше. Нагороди вибороли найвитриваліші.

 

4 призові кубки (усіх гатунків у чоловічій категорії і бронзу – в жіночій) забрали до Гостомеля гвардійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука.

 

«Комплекс хоч і складається з простих базових вправ, але виконується у 9-кілограмовому бронежилеті і вважається одним із найважчих у кросфіті. Він вимагає відмінної підготовки, витривалості і сили духу. Популярний серед американських військових», – розповів начальник з фізичної підготовки та спорту з гостомельської бригади Олександр Пристінський.

 

За умовами, потрібно на час почергово пробігти 1,6 км, після чого виконати 100 підтягувань, 200 віджимань, 300 присідань і знову пробігти 1,6 км.

Довідково. Комплекс названий так у пам’ять про 29-річного лейтенанта Майкла Мерфі з Патчога, штат Нью-Йорк, який був вбитий в Афганістані 28 червня 2005 року. Це тренування було одним з улюблених у Майка, він назвав його «Body Armor». Після його загибелі, комплекс був перейменований на «Murph».

 

Група інформації та комунікації військової частини 3018,

фото Максима Тарана, Володимира Черняка