НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України пройшла робоча зустріч із представниками Програми Україна-НАТО з професійного розвитку (PDP) та операції «UNIFIER».

Під час зустрічі сторони обговорили подальші напрямки співробітництва в межах Програми PDP. Зокрема, були розглянуті питання розвитку співробітництва з Національною академією та Київським інститутом НГУ, підготовки мобільних тренувальних груп з числа викладачів (офіцерів) для проведення навчань з представниками НГУ.

Водночас на зустрічі групі PDP було представлено нового офіцера по взаємодії з НГУ від операції «UNIFIER» капітана П’єра-Олів’є Лера.

За час співробітництва Національної гвардії України з Програмою Україна-НАТО з професійного розвитку започатковано та успішно реалізовано проєкт щодо створення відділу євроатлантичної інтеграції в НА НГУ. Вже втілено два його етапи: перший – створення відділу, другий – підготовка особового складу для набуття спроможностей до самостійного проведення модульних курсів з євроатлантичної інтеграції.

Також у рамках Програми було започатковано проєкт платформи короткострокових інтенсивних курсів з питань євроатлантичної інтеграції на базі НА НГУ за темами: «Вступний курс НАТО», «Лідерство», «Стратегічні комунікації», «Гендерна рівність».

 Пресслужба НГУ