НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч з представниками Групи радників з питань доктрини та освіти Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні на якій було презентовано Доктрину стратегічних комунікацій НГУ.

Затверджена у  листопаді цього року, Доктрина стратегічних комунікацій НГУ має на меті запровадження прийнятих у державах-членах НАТО принципи і підходи стратегічних комунікацій у військовому формуванні, реалізації напрямів і пріоритетів державної політики в інформаційній сфері.

Радники Групи DEAG надають всебічну допомогу з питань реформування військової освіти, брали активну участь у розробленні Стратегії (Візії) НГУ, а також розробленні низки доктринальних документів НГУ, зокрема й Доктрини стратегічних комунікацій НГУ.

«Дієва система стратегічних комунікацій має вирішальне значення у протистоянні загрозам в інформаційному просторі. Разом з тим, ми маємо активно працювати задля об’єктивного інформування суспільства з питань, що стосуються оборони держави, діяльності Нацгвардії як складової сектору безпеки й оборони. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за допомогу й підтримку у цьому напрямку, зокрема розробленні доктрини та підготовки фахівців зі стратегічних комунікацій», – зазначив начальник служби стратегічних комунікацій полковник Вадим Голуб.

У Нацгвардії триває активна робота щодо розроблення доктринальних документів та створення головної доктрини – Доктрини діяльності НГУ, що має на меті підвищити сумісність Національної гвардії України з іншими складовими сил безпеки та оборони. Ці нормативні документи також на стратегічному рівні визначатимуть подальший розвиток НГУ з урахуванням принципів, стандартів і підходів Північноатлантичного Альянсу.

Керівник Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG) підполковник Роберт Патрік Несбіт зазначив, що Національна гвардія України має значні результати у реформуванні та впровадженні змін.

Слід зазначити, що наразі активно реалізовується практична частина проєкту «LOE-5» «Удосконалення можливостей підготовки підрозділів Національної гвардії України» (розвиток системи колективної підготовки), а також курси «Управління підготовкою підрозділу» (UTM) та «Розвиток та функціонування центру бойової підготовки» (СТС) в рамках даного проєкту.

Пресслужба НГУ