НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч з представниками Групи радників з питань доктрини та освіти Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні. Сторони обговорили результати співпраці в рамках реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги та перспективні напрямки подальшого співробітництва.

На початку зустрічі начальник управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу Головного управління НГУ полковник Володимир Грабчак, від імені командувача НГУ відзначив професійний підхід та відповідальне ставлення до роботи майора Гарі Квоша, який наразі завершує свою роботу в складі Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG).

Зокрема, полковник Володимир Грабчак підкреслив особистий внесок майора Гарі Квоша у реалізацію практичної частини проєкту «LOE-5», а також початок проведення курсів «Управління підготовкою підрозділу» (UTM) та «Розвиток та функціонування центру бойової підготовки» (СТС) в рамках даного проєкту.

Крім цього, радник Групи надавав всебічну допомогу з питань реформування військової освіти, розробки Стратегії (Візії) НГУ, а також розроблення доктринальних документів НГУ, які на стратегічному рівні визначатимуть подальший розвиток НГУ з урахуванням принципів, стандартів і підходів Північноатлантичного Альянсу.

У свою чергу, майор Гарі Квош зазначив, що Національна гвардія є структурою з потужним потенціалом, яка завжди відкрита до співпраці, розвитку та упровадження стандартів та підходів країн-членів НАТО в свою службово-бойову діяльність. Завдяки професійним якостям кожного військовослужбовця гвардії, сили оборони України стають сильнішими з кожним днем. Також, він висловив велику вдячність представникам Головного управління НГУ за плідну співпрацю, відкритість, щирість та відданість своєму обов’язку.

Водночас керівник Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG) підполковник Роберт Патрік Несбіт зазначив, що Національна гвардія України може бути прикладом для інших структур у професіоналізмі, відкритості, гнучкості та готовності до впровадження змін. Також він додав, що для Відділу, співпраця з Національною гвардією України є пріоритетним завданням. Він підкреслив, що робота обох сторін в рамках проєкту «LOE-5» є доказом того, що НГУ дійсно прагне до вдосконалення своїх можливостей щодо успішного виконання службових (бойових) завдань.

Сторони відзначили важливість подальшого розвитку співпраці між Національною гвардією України та Збройними Силами США за напрямками співробітництва, що становлять взаємний інтерес.

На завершення, за дорученням командувача НГУ, полковник Володимир Грабчак вручив майору Гарі Квошу подяку та відомчу відзнаку «За співпрацю з НГУ».

Пресслужба НГУ
фото Сергія Шведюка