НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України пройшла зустріч представників НГУ та Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція «UNIFIER»). Сторони обговорили результати роботи групи медичної підготовки 11-ї ротації операції «UNIFIER» та плани співпраці з представниками 12 ротації операції «UNIFIER».

Учасники зустрічі зосередили увагу на питаннях удосконалення стандартів підготовки бойових медиків в НГУ, розробки курсів лідерства для офіцерів медичної служби тактичного рівня та розвитку напрямку колективної підготовки медичних підрозділів.

Після підбиття підсумків роботи 11 ротації операції «UNIFIER» представники Нацгвардії подякували Канадській стороні за всебічну підтримку та допомогу в проведенні навчань для бойових медиків Нацгвардії відповідно до стандартів НАТО.

Завдяки діяльності групи медичної підготовки 11-ї ротації було досягнуто значного прогресу в розробці та впровадженні базового курсу підготовки бойового медика.

Канадськими інструктори провели комплексну підготовку особового складу бригади швидкого реагування (в/ч 3018) до участі у міжнародних навчаннях «Rapid Trident-2021» із залученням представників ЗСУ, ДПСУ. В рамках цієї підготовки проведено курс з тактичної допомоги пораненим у бойових умовах (TCCC), курс з розгортання пункту медичної допомоги (Role-1).

«За результатами навчань, командування Нацгвардії відзначило позитивний вплив роботи операції «UNIFIER» за всіма напрямками, зокрема за медичним. Дякуємо вам за підтримку та сподіваємось на плідну співпрацю у подальшому», – сказав заступник начальника Управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковник Сергій Мальцев.

Завдяки зусиллям групи медичної підготовки операції «UNIFIER» до навчальних центрів НГУ передано тренувальне медичне обладнання для підготовки нацгвардійців у рамках колективної підготовки за напрямком тактичної медицини (на загальну суму 210 тис. доларів).

Пресслужба НГУ