НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві відбулася робоча зустріч офіцерів Головного управління Національної гвардії України із представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні (операція «UNIFIER»). Метою зустрічі стало підведення підсумків проведення базових курсів снайпера та розвідника, а також обговорення майбутніх заходів підготовки за цими напрямками.

На зустрічі українська сторона була представлена офіцерами управління міжнародного співробітництва, відділу розвідки, служби координації підготовки снайперів. Групу канадських військовослужбовців очолила майор Селін Бест, керівник групи індивідуальної підготовки операції «UNIFIER».

У ході зустрічі сторони підвели підсумки проведення базових курсів підготовки снайперів та розвідників Національної гвардії України, які проходили під керівництвом інструкторів операції «UNIFIER». Крім того були обговорені питання подальшого проведення окремих курсів для інструкторів з числа тих, хто вже пройшов базові курси, спільне написання програм підготовки та кваліфікаційних стандартів підвищених курсів підготовки розвідників та снайперів.

За словами заступника начальника управління міжнародного співробітництва полковника Сергій Мальцева спільна з канадськими колегами робота за цими напрямками розпочнеться вже з січня наступного року. Він також висловив вдячність партнерам за особисту відданість та професіоналізм під час проведення базових курсів підготовки снайперів та розвідників.

Своєю чергою майор Селіна Бест висловила готовність до подальшої плідної роботи. Вона, зокрема, запропонувала сформувати спільну робочу групу з розробки програм та кваліфікаційних стандартів до майбутніх курсів з підготовки снайперів та розвідників, до якої входитимуть як військовослужбовці операції «UNIFIER», так і НГУ.

Пресслужба НГУ