НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Миколаївського військового стрільбища та 235-го Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів ЗСУ розпочалися спеціальні збори з екіпажами бронетранспортерів військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання та військових частин 3042, 3044 Національної гвардії України.

На заняття прибули гвардійські екіпажі, які протягом двох тижнів будуть тренуватись діяти як одне ціле, відпрацьовувати різноманітні ситуації, що можуть виникнути на полі бою в складних умовах місцевості.

Основна мета – підтримання рівня професійних знань, розвиток та закріплення на практиці вже набутих навичок і вмінь, необхідних фахівцям екіпажів БТР для виконання службово-бойових та бойових завдань.

«Саме під час такої спеціальної підготовки можна максимально змоделювати дії в бойових умовах і зрозуміти, на що здатен ти і твій екіпаж. У будь-якій ситуації – результат залежить від професійної навченості кожного військовослужбовця та колективної роботи», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника територіального управління, керівник зборів підполковник Богдан Бесідовський.

Заняття проходитимуть у декілька етапів, в ході яких гвардійці зможуть продемонструвати рівень дій в одиночній підготовці, роботу командирів в змодельованих різних видах ведення бою, а також злагодження та управління екіпажами при виконанні бойових завдань.

Під час навчань інструктори за напрямками також проведуть комплекс занять з вогневої та спеціальної підготовки, військової топографії, військово-медичної та інженерної підготовки та підготовки по зв’язку, після чого будуть прийняті заліки на визначення кращого екіпажу.

Катерина Павленко