НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Миколаївської військової частини 3039 пройшли дводенні збори з заступниками командирів військових частин зі служби.

Впродовж двох днів з офіцерами проводилися як практичні, так і теоретичні заняття за різними напрямками, а також приділили увагу системі організації служби у підрозділах та наприкінці підбили підсумки служби у частинах. 

На заняття було залучено представників Національної поліції, Судової охорони. В ході зборів учасникам продемонстрували показові тактико-спеціальні заняття з охорони громадського порядку під час масових заходів та дії особового складу варт з конвоювання. 

«Головною задачею – є навченість і підготовленість офіцерів, які відповідають за цей напрямок. Реалії сьогодення вимагають від військовослужбовців Національної гвардії України бути професіоналами високого рівня та бути у постійній готовності до вірного реагування у будь-якій ситуації, яка трапиться під час виконання службово – бойових завдань», – зазначив заступник начальника Південно оперативно-територіального об‘єднання зі служби полковник Анатолій Обшта.

По завершенню зборів офіцери отримали пріоритетні завдання щодо організації служби з охорони громадського порядку та служби з конвоювання. 

Група інформації і комунікації Південного ОТО