НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 21 по 22 вересня на базі Миколаївського 19 полку охорони громадського порядку Національної гвардії України проводилися навчально-методичні збори з психологами військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання та військових частин прямого підпорядкування Національної гвардії України. 

23 вересня було проведені навчально-методичні збори з психологами позаштатних мобільних груп психологічної підтримки із розгортанням пункту психологічної допомоги.

Під час зборів був здійснений аналіз роботи відділень (служб) психологічного забезпечення Південного ОТО за 9 місяців. Начальником відділу психологічного забезпечення департаменту персоналу ГУ НГУ полковником Сергієм Чижевським проведено в онлайн форматі лекційне заняття  на тему: «Порядок організації та проведення заходів психологічного забезпечення у військовій частині НГУ», а також  тренінгове заняття із залученням психолога (методисту) Миколаївського юридичного ліцею Ольги Склярової на тему «Конфлікти. Способи вирішення та профілактика».

У Міському центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО для офіцерів-психологів відбулися практичні заняття та майстер-класи, перший з них, з елементами арт-терапії, провела  підполковник Юлія Макєєва, начальниця відділення  психологічного забезпечення секції персоналу Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України. Наступний – «Обережно стрес!» з елементами когнітивно-поведінкової терапії, провела завідувачка відділу психологічної реабілітації та підтримки Центру підтримки ВПО та ветеранів Олеся Ольшевська. До занять долучилися і представники військової частини А2637 ВМС ЗСУ м.Очаків.

Також на захід завітав заступник Міського голови Юрій Борисович Степанець, який привітав учасників та зазначив: 

«Цей захід дуже важливий для обміну досвідом між військовослужбовцями та представниками міського центру, який буде використовуватися в подальшому супроводі ветеранів АТО/ООС.»

 

«Враховуючи специфіку повсякденної діяльності військових частин, проведення подібних заходів сприяє підвищенню професійного рівня наших фахівців. А також, це дає можливість обмінятися набутим досвідом і вміннями та вдосконалити навички в корекції поведінки під час індивідуальної та групової роботи з військовослужбовцями», – підсумувала начальниця відділення психологічного забезпечення Південного ОТО підполковник Юлія Макєєва.

На базі конвойного батальйону частини, Миколаївського апеляційного суду були проведені практичні заняття, щодо психологічного супроводження перед, під час та після виконання  військовослужбовцями службово-бойових завдань за призначеннями та розгортання мобільного пункту психологічної допомоги. 

Дмитро Горбачик