НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці військової частини 3039 протягом доби виконували завдання у складі піших та автомобільних патрулів з охорони громадського порядку в  4-х районах міста Миколаєва.

Так, 13 квітня під час патрулювання, військовий наряд гвардійців отримав повідомлення про зниклу дитину. Дівчинка Анастасія Адаменко гралася на дитячому майданчику аж згодом зникла з поля зору батьків. Для пошуку було залучено 40 військовослужбовців Національної гвардії. Пошукові дії тривали протягом 40 хвилин, які на щастя увінчалися успіхом. Дитину було знайдено.

Гвардійці передали дівчинку батькам та провели профілактичну бесіду.

Заступник командира зі служби майор Артем Щербаков зазначає:

«Особовий склад військової частини 3039 завжди реагує на подібні випадки блискавично, адже у разі зникнення людей найголовніший ворог – це час. Саме тому до пошуків залучається якомога більше військовослужбовців. Гвардійці завжди готові у будь-який час прийти на допомогу».

Того ж дня, правоохоронці Одещини теж оперативно знайшли загублену чотирирічну дівчинку. За інформацією відділу комунікації поліції Одеської області з учорашнього дня чотири підрозділи поліції, гвардійці батальйону оперативного призначення та волонтери доклали всіх зусиль, аби  знайти загублену маленьку дівчинку – чотирирічну Аміну Витичак.

Пошукові дії безперервно тривали з 16-ї години минулої доби і до самого ранку сьогоднішнього дня.

Один із мешканців Березівського району розповів правоохоронцям, що бачив схожу за прикметами дівчинку, яка проходила по дорозі. Не гаючи часу, вони вирушили у вказаний бік та невдовзі знайшли розгублену та зморену дитину, яка, побачивши людей, побігла одразу до них.

Довідково. Того дня її рідні святкували день народження молодшої доньки, тому відсутність середньої помітили аж надвечір. Зараз ювенальні поліцейські спільно з працівниками соцслужб будуть вирішувати питання про їх вилучення з родини.

Пресслужба НГУ