НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

У Мукачево, де до охорони громадського порядку залучені гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади, було виявлено осіб, з ймовірними наркотичними речовинами.

 

Обидва випадки стались під час спільного патрулювання міста з працівниками поліції. Поблизу магазину правоохоронці помітили підозрілого чоловіка, який уникав зустрічі з ними. При поверхневій перевірці в останнього було виявлено згорток фольги з сухою подрібненою речовиною зеленого кольору, що зовні нагадувала марихуану. Загальна вага склала близько 2-х грамів.

 

Інший патруль, на вулиці Ярослава Мудрого, за тих самих обставин виявив чоловіка, який мав при собі згорток з аналогічною речовиною. Загальна вага згортку склала 5 грамів.

 

В Хмельницькому військовий наряд з охорони громадського порядку військової частини 3053 здійснюючи патрулювання у вечірній час поблизу залізничного вокзалу помітив чоловіка, який при появі патруля різко змінив напрямок руху та попрямував у протилежний бік.

 

В ході поверхневої перевірки у молодика було виявлено предмет, схожий на кастет.

 

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування та вирішення питання згідно з чинним законодавством України.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

за матеріалами з військових частин