НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За добу у Мукачеві військовослужбовці Національної гвардії України, під час несення служби з охорони громадського порядку, затримали трьох правопорушників, в одного з них – вилучили предмет схожий на ніж.

Спільний піший патруль поліції та нацгвардійців, близько 22:00 на вулиці Одеській помітив сварку мешканців біля житлового будинку. Під час з’ясування обставин конфлікту, жінка поскаржилася правоохоронцям на свого співмешканця, який погрожував їй фізичною розправою. Чоловіка довелося затримати та доставити до Мукачівського районного управління поліції.

В іншому випадку, самостійний автопатруль Національної гвардії, близько 20:00, поруч з торговельним закладом на вулиці Підгорянській, затримав чоловіка, який  вчинив сварку зі своєю знайомою та погрожував їй вбивством. Прийнявши заяву від жінки, його було затримано.

Близько 21:00, самостійний автопатруль НГУ на вулиці Росвигівській помітив двох чоловіків, між якими очевидно виник серйозний конфлікт. Наблизившись ближче, правоохоронці помітили в одного з них предмет, схожий на ніж. Як виявилося, після спільного розпиття спиртних напоїв, між ними виникла сварка. 40-річний мукачівець, доводячи свою «правоту», дістав 16 сантиметровий ніж і почав погрожувати вбивством знайомому. Своєчасна поява нацгвардійців запобігла подальшому розвитку подій. На місці працювала слідчо-оперативна група Мукачівського районного управління поліції.

Олександр Коробко