НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Миколаївські гвардійці та їхній чотирилапий помічник завітали до вихованців Миколаївської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів, центру загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації, щоб привітати школярів з Міжнародним Днем захисту дітей.

Турбота про безпеку та здоров’я дітей є пріоритетним завданням держави, а життя дитини її право на щасливе дитинство – один із пріоритетних обов’язків кожного дорослого.

Гвардійці допомогли дітлахам відчути себе справжніми захисниками, розповіли про специфіку своєї роботи, показали спецзасоби та екіпірування. Але найбільше дітям припав до душі  службовий автомобіль, кожен намагався увімкнути сирену та скористатися гучномовцем. Особливу зацікавленість викликав також службовий пес на прізвисько «Туборг», який став головною родзинкою дня.

«Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни», – розповів старший солдат строкової служби Кирило Вовченко.

Група інформації і комунікації Південного ОТО