НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії відбувається активна співпраця з представниками країн-членів FIEP та НАТО, їх правоохоронними підрозділами та військовими формуваннями. Ефективність співробітництва та взаєморозуміння гвардійців з іноземними  партнерами досягається саме належним рівнем знання іноземної мови.

Саме з цією метою з 13 вересня по 17 грудня цього року у Міжнародному центрі проводились інтенсивні мовні курси з вивчення англійської мови. У ньому взяли участь військовослужбовці Навчальних центрів та військових частин Північного ОТО і прямого підпорядкування Національної гвардії України.

Упродовж декількох місяців гвардійці вивчали англійську та вдосконалювали свої знання. Але цей курс не був звичайним вивченням англійської мови. У процесі занять основна увага зосереджувалася на поглибленому вивченні мови саме професійного військового спрямування.

«Мені подобається передавати свій досвід спів службовцям та зазвичай вони швидко його засвоюють. Спроможність сприймати інформацію іноземною мовою та вести діалог з представниками країн-партнерів покращить результативність роботи інструкторів наших Навчальних центрів у підготовці підрозділів, що прибувають на навчання», – сказала старший перекладач (викладач іноземної мови) відділення міжнародного співробітництва Міжнародного центру старший лейтенант Дар’я Любченко.

Доречно сказати, що офіцери відділення міжнародного співробітництва вже мають досвід проведення мовних курсів та не вперше виступали у ролі викладачів. Під їх керівництвом учасники курсу вивчали лексику та граматику іноземної мови. А вправи з читання, письма, аудіювання та говоріння покращували їх практичні навички англійської.

У завершенні курсу гвардійці склали міжнародний іспит з іноземної мови STANAG 6001 у форматі тестування та отримали сертифікати, які підтверджують рівень знання ними англійської мови за міжнародним стандартом.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ