НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 26-го жовтня у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів у селі Старе на Київщині, інструктори Сполучених Штатів Америки продовжують свою роботу.

Співпраця з американськими колегами відбувається в рамках реалізації проєкту «Удосконалення можливостей підготовки підрозділів Національної гвардії України» (LOE5), що фінансується Глобальним резервним фондом безпеки (GSCF) через Міністерство оборони США.

Цього разу до курсу «Управління підготовкою підрозділів» долучились офіцери Північного оперативно-територіального об’єднання та військових частин прямого підпорядкування Національної гвардії.

У ході занять слухачі курсу вивчають системний підхід у колективній підготовці наших міжнародних партнерів для того, щоб згодом адаптувати ці підходи в системі підготовки у підпорядкованих підрозділах Національної гвардії.

За словами американських колег зміст цих курсів допоможе визначити порядок організації системи підготовки і системи управління нею в Національній гвардії України, а також сприятиме розвитку діяльності навчального центру.

Доречно сказати, що як і минулого разу до складу мобільної тренувальної групи Сполучених Штатів Америки ввійшли армійці у відставці, які мають, як бойовий досвід у миротворчих та інших місіях, так і досвід у плануванні та проведенні колективної підготовки підрозділів.

Нагадаємо, що проєктом LOE5 передбачено не лише проведення навчальних заходів (курсів) з метою розвитку системи колективної підготовки у Нацгвардії, а й розбудову інфраструктури Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ (за співфінансування Національної гвардії України).

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ