НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж двох місяців у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії бійці роти оперативного призначення військової частини 3027 Північного ОТО навчались штурмувати будівлі, знищувати диверсійно-розвідувальні групи, проводити евакуацію поранених за стандартами наближеними до НАТО.

Підготовка підрозділу проводилась інструкторами Навчального центру підготовки підрозділів за програмою, що була створена за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER» Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні.

Під час курсу навчання військовослужбовці удосконалили свою індивідуальну майстерність, а головне отримали практику дій у складі підрозділу з виконання завдань в урбанізованих умовах, несенню служби на блок-постах та охороні військових об’єктів. Рух від одного навчального етапу до іншого відбувався лише після складання заліків.

«Сьогодні завершилась колективна підготовка вашої роти. Всі ви отримали знання та досвід, який будете застосовувати під час виконання завдань у складі підрозділу. Інструктори Навчального центру доклали максимум зусиль, щоб навчання було дієвим і ефективним, а головне наближеним до стандартів НАТО. Хочу відмітити наполегливість та старанність з якою ви засвоювали навчальний матеріал та побажати успіхів у службі», – зазначив під час вручення сертифікатів начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Гвардійці отримали сертифікат про проходження курсу колективної підготовки та багато нових знань й навичок, які зможуть передавати своїм бойовим побратимам.

«Кожен із бійців моєї роти на своєму рівні удосконалив свої знання і навички та під час тактичних навчань отримав практику дій в умовах наближених до бойових. Хочу подякувати інструкторам за той досвід, що ми отримали, адже всі вони учасники бойових дій на сході України, а також командний дух у підготовці», – сказав у завершенні заходу командир підрозділу капітан Михайло Мазур.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ