НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що в селі Старе на Київщині, у форматі огляду на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи в Національній гвардії гвардійці змагаються у силі, швидкості та витривалості.

Огляд розпочався із заслуховування голови спортивного комітету заступника начальника Міжнародного центру полковника Сергія Рекуна, зокрема він зазначив:

«Ми маємо новітній спортивний зал із сучасним спортивним оснащенням, загальновійськову смугу перешкод, спортивний майданчик та спортивні кімнати і куточки у підрозділах Центру. Все це сприяє створенню належних умов для підтримання на належному рівні фізичної підготовленості військовослужбовців нашого військового колективу».

Вже відбувся огляд навчально-матеріальної бази з фізичної підготовки та склали заліки визначені підрозділи та управління Центру. Військовослужбовці виконували нормативи з підтягування на перекладині, бігу на 100, 3000 (1000) метрів та долали смугу перешкод.

«У ході другого етапу огляду буде оцінюватись рівень фізичної підготовленості військовослужбовців та виконання норм військово-спортивного комплексу. Основна мета огляду – це всебічне вдосконалення фізичної підготовки та розвиток спортивно-масової роботи серед особового складу Національної гвардії», – розповів старший офіцер відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ підполковник Віктор Голомей.

За підсумками проведення огляду на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи кращі гвардійці Міжнародного центру, які виконали норми та вимоги ВСК отримають нагрудні знаки «Воїн-спортсмен» I-II ступеня.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ