НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що на Київщині в селі Старе, підвели підсумки службово-бойової діяльності та визначили кращий підрозділ за I півріччя 2021 року.

За цей період Навчальними центрами, з дотриманням карантинних заходів, була проведена колективна підготовка близько 2000 військовослужбовців військових частин Національної гвардії з усіх регіонів України за різними напрямками службово-бойової діяльності.  

Серед них базові курси підготовки снайперів за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER» та курси базового рівня танкових підрозділів. А інженери Нацгвардії покращили свої професійні навички під час курсу колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями. В той же час підрозділи з охорони громадського порядку НГУ отримали навички з демократичного контролю масових зборів.

У березні 2021 року розпочалась практична фаза реалізації проєкту «Удосконалення можливостей підготовки підрозділів Національної гвардії України» (розвиток системи колективної підготовки), який фінансується Глобальним резервним фондом безпеки (GSCF) через Міністерство оборони США, за участі представників (інструкторів) Сполучених Штатів Америки.

До курсу «Управління підготовкою підрозділів» долучились офіцери Головного управління, заступники начальників територіальних управлінь і командирів військових частин Національної гвардії та офіцери з планування бойової та службової підготовки. 

За участі канадських колег вже розпочалась активна підготовка підрозділу Бригади швидкого реагування НГУ до проведення українсько-американських навчань «Rapid Trident – 2021».

«Наші Навчальні центри у I-му півріччі активно включились у підготовку підрозділів Нацгвардії з дотриманням усіх карантинних обмежень, адже це не лише вимога часу, а й необхідність підтримання боєздатності до виконання завдань за призначенням нашого військового формування», – зазначив у ході підведення підсумків начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Доречно сказати, що розбудова інфраструктури Міжнародного центру продовжується. Спільно з американською стороною відбувається будівництво казарми з навчальними класами на території загально-військового полігону за планом реалізації програми LОЕ-5. Роботи планується завершити вже у 2021 році.   

За підсумками I-го півріччя 2021 року кращим підрозділом Міжнародного центру визначено Навчальний центр підготовки підрозділів громадської безпеки, який очолює полковник Євген Чекалдін. Йому вручили перехідний кубок, а гвардійцям Центру грамоти та подяки за сумлінну службу.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ