НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж трьох тижнів у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що в селі Старе на Київщині, курсанти Київського факультету Національної академії НГУ удосконалювали свою бойову майстерність на польовому виході.

Майбутні офіцери відпрацьовували у польових умовах та отримали практичні навички з таких навчальних дисциплін, як стрілецька зброя та вогнева підготовка, бойове застосування озброєння та бойове забезпечення, військова топографія та загальна тактика.

 

«Програма підготовки майбутніх офіцерів включає в себе практичну складову з військових дисциплін, які є змістом навчального плану підготовки. Ми готуємось до виїзних практичних занять в аудиторіях, а теоретичні знання та вміння відшліфовуємо вже під час польових виходів. Ми вдячні командуванню Міжнародного центру за технічне забезпечення та проведення занять з окремих дисциплін до яких були залучені фахівці технічної частини та психологи», – сказав начальник кафедри службово-бойового застосування НГУ Київського факультету Національної академії НГУ полковник Андрій Плаксін.

 

Доречно сказати, що заняття, які проводили гвардійці Міжнародного центру вирізнялися практичною складовою з використанням програм колективної підготовки підрозділів Нацгвардії, а також курсантам була запропонована до вивчення методика їх проведення.

Викладачі відмітили старанність, високий рівень підготовки і професіоналізм курсантів. Вони впевнені, що майбутні офіцери гідно служитимуть в лавах Національної гвардії України. Своїми враженнями від польового виходу та думками про майбутню офіцерську службу поділилися курсанти третього року навчання Київського факультету НА НГУ.

 

Старший солдат Віктор Москалюк, йому 19 років, навчається за спеціальністю «Державна безпека»:

«Під час польового виходу ми змогли закріпити отримані теоретичні знання на практиці. Усі заняття були дуже цікавими, ми отримали безліч позитивних емоцій, а особливо від виконання вправ навчальних стрільб. Хотілось би подякувати за таку можливість особовому складу Міжнародному центру НГУ».

 

Сержант Воробйов Артем, йому теж 19 і він опановує спеціальність «Право»:

«Ми не вперше приїжджаємо до Міжнародного центру НГУ для відпрацювання практичних занять, але кожного разу отримуємо дуже сильні позитивні емоції. Викладачі та інструктори передають нам свій досвід і знання. Отримані навички у майбутньому знадобляться нам, як майбутнім офіцерам, для виконання завдань, що покладені на Національну гвардію України».

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ