НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Активна співпраця Національної гвардії України з країнами-членами FIEP та НАТО, їх правоохоронними підрозділами та військовими формуваннями потребує від військовослужбовців знання англійської мови на рівні, що забезпечить гідне представництво структури у міжнародному співробітництві.

З метою покращення володіння іноземною мовою у Міжнародному центрі НГУ, що на Київщині, з лютого по травень місяць відбувались інтенсивні курси з вивчення англійської мови з інструкторами навчальних підрозділів. Заняття проводились фахівцями відділення міжнародного співробітництва Центру. Доречно сказати, що вони вже мають досвід проведення мовних курсів та не вперше виступають у ролі викладачів.

«Проведення цих курсів має велике значення у підготовці інструкторів нашого Центру до заходів міжнародного співробітництва. На мій погляд, спроможність швидко сприймати інформацію на іноземній мові та вести діалог з іноземними військовими це фундамент вдалої та результативної роботи. Я не вперше беру участь у проведенні мовних курсів, але цього раз наші учасники показали значно вищі результати за результатами тестування» – сказала офіцер відділення міжнародного співробітництва Міжнародного центру лейтенант Вікторія Піскунова.

Упродовж трьох місяців інструктори вивчали лексику та граматику іноземної мови. А вправи з читання, письма, аудіювання та говоріння покращили їх практичні навички знання англійської. У завершенні курсу вони здали міжнародний іспит з іноземної мови STANAG 6001 у форматі тестування та отримали сертифікати, які підтверджують рівень знання ними англійської мови за міжнародним стандартом.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ