НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ, що дислокується у селі Старе на Київщині, відвідали представники нової ротації Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи Збройних сил США (JMTG-U) та Групи радників з розвитку навчальних центрів (TCAT). Їх супроводжував майор Гарі Квош, представник Групи радників з питань військової підготовки та освіти  (DEAG) Офісу оборонного співробітництва Посольства США в Україні. У зустрічі взяв також участь і офіцер по взаємодії з Національною гвардією операції «UNIFIER» ЗС Канади капітан Г’ю Пурдон. 

Національну гвардію представляв тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії, полковник Костянтин Плетко та заступник начальника управління міжнародного співробітництва Департаменту персонального штабу полковник Сергій Мальцев.

Візит представниками США проводився з метою ознайомлення з Міжнародним центром, його можливостями, а також продовженням співпраці Національної гвардії України з тренувальною групою ЗС США в Україні, розвитку колективної підготовки підрозділів НГУ та розвитку спроможності Міжнародного центру щодо проведення багатонаціональних міжнародних навчань.

Варто сказати, що Група радників з розвитку навчальних центрів (TCAT), яка співпрацює з Управлінням бойової підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України надає дорадчу допомогу групі з планування міжнародних навчань «Рапід Трайдент», і попередній склад цієї групи також зустрічався з представниками Національної гвардії.

Під час зустрічі американських колег ознайомили із функціями та завданнями Національної гвардії, її роллю та місцем в секторі безпеки та оборони країни, а також презентували та поінформували про стан і перспективи розбудови Міжнародного центру та його спроможності для підготовки підрозділів.

Доречно зазначити, що зустріч гвардійців з міжнародними партнерами передувала засіданню Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з військового співробітництва, що відбулось цього ж дня за участі представників Національної гвардії України. 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ