НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В рамках підготовки до багатонаціональних навчань «Rapid Trident- 2021» у Міжнародному центрі НГУ, що на Київщині, відбулась робоча зустріч з представниками операції «UNIFIER» Збройних Сил Канади та Державної прикордонної служби України.

Національну гвардію представляли заступник начальника управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу полковник Сергій Мальцев та начальник відділу підготовки військ департаменту професійної підготовки Головного управління НГУ полковник Олександр Лещенко.

Під час брифінгу офіцер по взаємодії з НГУ від операції «UNIFIER» Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні капітан Х’ю Пурдон провів презентацію плану проведення підготовки та інтеграції підрозділу Державної прикордонної служби.

«Основна увага під час підготовки буде приділена обміну досвідом між канадською стороною та гвардійцями і прикордонниками, що дозволить підрозділу Бригади швидкого реагування НГУ та Державної прикордонної служби України прийняти стандарти НАТО і адаптувати їх до загроз, з якими вони стикаються, одночасно домагаючись оперативної сумісності НАТО. А також це прекрасна можливість для розвитку оперативної сумісності між підрозділами Міністерства внутрішніх справ», – підкреслив капітан Х’ю Пурдон.

Підготовка буде проходити у декілька етапів і буде включати в себе ряд теоретичних та практичних курсів до проведення яких долучаться і інструктори Навчального центру підготовки підрозділів Міжнародного центру. Підсумком навчань стануть польові маневри під час яких підрозділу буде доручено виконання завдань, пов’язаних з операціями щодо забезпечення стабільності.

У ході зустрічі, також, були обговорені питання логістичного забезпечення та міжвідомчої взаємодії під час проведення підготовки.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ