НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії постійно залучаються до проведення заходів за участі міжнародних партнерів і знання іноземних мов є вимогою сьогодення.

З 13 вересня у Центрі розпочались інтенсивні мовні курси з вивчення англійської мови, які проводяться фахівцями відділення міжнародного співробітництва та будуть тривати до 17 грудня цього року.

У процесі занять основна увага зосереджується на поглибленому вивченні англійської мови професійного військового спрямування. Учасники вивчають теми направлені на особливості міжнародної діяльності Національної гвардії України та повсякденної діяльності Міжнародного центру.

Доречно сказати, що фахівці відділення міжнародного співробітництва вже мають досвід проведення мовних курсів та не вперше виступають у ролі викладачів.

«Спроможність швидко сприймати інформацію іноземною мовою та вести діалог з іноземними партнерами покращить результативність роботи інструкторів наших Навчальних центрів у підготовці підрозділів, що прибувають на навчання. Я не вперше беру участь у проведенні мовних курсів і мені подобається навчати своїх колег», – сказала старший перекладач (викладач іноземної мови) відділення міжнародного співробітництва Міжнародного центру старший лейтенант Дар’я Любченко.

Гвардійці вивчають лексику та граматику іноземної мови. А вправи з читання, письма, аудіювання та говоріння покращать їх практичні навички знання англійської.

«Національна гвардія України активно рухається у напрямку міжнародного співробітництва. Саме у нашому Центрі навчаються підрозділи за участі іноземних колег і я вважаю, що ми повинні знати мову, якою спілкуються країни-партнери», – переконана учасниця мовного курсу лейтенант Наталія Сахно.

У завершенні інтенсивного мовного курсу всі учасники складуть іспит з англійської мови за міжнародним стандартом STANAG 6001 та отримають сертифікати.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ