НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

На запрошення Національної гвардії штату Каліфорнія у рамках Державної програми партнерства (SPP) 5 військовослужбовців Національної гвардії України вперше візьмуть участь у змаганнях за звання найкращого воїна НГ Каліфорнії. Вони триватимуть з 25 по 29 жовтня 2021 року на базі тренувальних центрів НГ Каліфорнії «Кемп Сан-Луїс-Обіспо» та «Кемп Робертс».

 

Зважаючи на короткий термін підготовки та важливість заходу, у змаганнях візьмуть участь військовослужбовці 4-ї Бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука та Навчального центру Національної гвардії України, – адже мають і бойовий досвід, і досвід участі у міжнародних багатонаціональних навчаннях.

«Під час підготовки гвардійці удосконалять ті навички, які вже мають з вогневої, фізичної підготовки та ряду гуманітарних і правових аспектів проходження військової служби за контрактом. А також поглиблять свої знання з англійської мови»,  –  розповів старший офіцер відділу оцінювання та сертифікації департаменту професійної підготовки ГУ НГУ майор Костянтин Чурсін.

Самі змагання передбачатимуть три основні блоки: теоретичні іспити, фізична підготовка та саме «навички воїна». Під час третього блоку гвардійці будуть змагатися у виконанні вправ з вогневої підготовки, військової топографії, тактичної медицини (надання домедичної допомоги під вогнем) та базових навичок виживання.

«Ми добре провели тренування і налаштовані дуже впевнено щодо участі у змаганнях в Каліфорнії. Будемо старатися гідно представити Національну гвардію України, адже для нас це велика честь та довіра», –  розповів під час занять військовослужбовець Бригади швидкого реагування з позивним Майк.

Нагадаємо, що співпраця між Національними гвардіями України та Каліфорнії триває з 1993 року. Американські гвардійці – одні з найактивніших партнерів НГУ. З початком збройної агресії проти України у 2014 році співробітництво між структурами значно активізувалося. У рамках Державної програми партнерства (SPP) з 2014 року Національною гвардією Каліфорнії було проведено 23 спільні заходи з Національною гвардією України, з них 14 – навчального характеру.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ