НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що в селі Старе на Київщині, розпочалась підготовка підрозділів громадської безпеки за участі представників Навчального центру жандармерії Франції.  

На початок підготовки у форматі робочого візиту до Центру прибув аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні полковник Себастьєн Дорден.

У ході зустрічі гвардійці ознайомили французьких колег з інфраструктурою Центру, його розбудовою та провели презентацію Навчального центру підготовки підрозділів громадської безпеки.

«Ми цінуємо вашу підтримку та вивчаємо ваш досвід. Наші інструктори проходять підготовку у Навчальному центрі жандармерії Франції, що у місті Сент-Астьє, а сьогодні за участі його представників розпочинається двотижневий навчальний курс підготовки підрозділів громадської безпеки Національної гвардії України у Міжнародному центрі. Дякуємо вам за ваш досвід та сподіваюсь на плідну співпрацю», – сказав начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Під час колективної підготовки підрозділів Національної гвардії за правоохоронним напрямком будуть відпрацьовані нові європейські стандарти та підходи до питань забезпечення публічної безпеки.

«Ваш Центр чудово адаптований до виконання завдань з підготовки підрозділів громадської безпеки. Він має нову інфраструктуру та зроблено все необхідне для того, щоб підрозділи, які прибувають на навчання мали оптимальні умови», – сказав у підсумку зустрічі аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні полковник Себастьєн Дорден.

Доречно сказати, що проведення навчального курсу за правоохоронним напрямком за участі інструкторів жандармерії Франції відбувається у Міжнародному центрі НГУ вже вдруге та сприяє обміну досвідом між правоохоронцями.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ